O NAS

Amber Suite. Z myślą o Tobie.

Butikowy charakter, tylko dla dorosłych, zawsze w centrum, to są cechy ktore łączą obywa obiekty. Każdy z naszych hoteli jest wyjątkowy z niepowtarzalną atmosferą. Projektowane indywidualnie, zaskakują niepowtarzalnym designem. Pokoje różnią się wielkością i wyposażeniem, od jasnych wnętrz z wyjątkowymi podłogami i wysokimi sufitami, po designersko urządzone przestrzenie, przytulne i w ciepłych barwach.

Każdy hotel Amber Suite posiada pokoje urządzone w niepowtarzalnym stylu, z indywidualnie zaprojektowanymi grafikami i starannie dobranym wyposażeniem, odpowiednim zarówno do kreatywnej pracy, jak i komfortowego wypoczynku.

Wychodzac na przeciw naszym gościom promujemy motto „Kochamy dzieci, ale rodzice potrzebują czasem urlopu“. Ten butikowy hotel w Międzywodziu największą wagę przywiązuje do zachowania sfery prywatnej – nie bez powodu jest to ulubiony hotel młodych na podróż poślubną. Gwarantujemy dorosłym pobyt wolny od zmartwień.

Dzieciaki są kochane, ale… idąc na plażę czy nad basen, trzeba się liczyć z całym tym zamieszaniem, które robią one wokół siebie. Specjalnie dla tych, którym takie warunki działają nieco na nerwy, stworzono tak zwane Adult Only Hotels. Hotel Amber Suite, jest jednym z nich. Spokojny wypoczynek bez krzyku maluchów, pełny relaks, zapewniamy swoim gościom doskonały odpoczynek – spokojnie, ekskluzywnie i tylko dla dorosłych. W hotelu Amber Suite relaks jest gwarantowany: taras widokowy z podgrzewanym jacuzzi oraz welness z łaźnia parową, gabinetem masażów, basenem z przeciw prądem. Zgodnie z założeniem 12+, ośrodek nie oferuje animacji. Pomysł na hotel tylko dla dorosłych cieszy się ogromnym powodzeniem dla gości to właśnie możliwość wypoczynku bez dzieci jest najważniejszym atutem.