Amber suite

logo
SZCZECIN

Szukasz noclegu w samym centrum miasta?

Wyobraź sobie miejsce: przytulne, klimatyczne, które pozwoli Ci czerpać ze wszystkich wspaniałości Szczecina, a jednocześnie zapewni błogi relaks i odpoczynek?

 

Zapewniamy, że trafiłeś pod właściwy adres!

Amber Suite przystanek SZCZECIN to miejsce wyjątkowe na mapie miasta, otulone artystyczną atmosferą. To niezwykle urokliwe miejsce z duszą i charakterem, usytuowany w sercu Starego Miasta, który oczarowuje oryginalnym wystrojem. Atrakcyjnie wyposażone pokoje zachęcają do pobytu u nas niezależnie od długości planowanego pobytu. Twój wymarzony pokój na Starym Mieście czeka w zaciszu naszego obiektu. To także jedyny obiekt noclegowy na Szczecińskiej Starówce, w którym historia przeplata się z nowoczesnością.

POKOJE EKO! Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy, na życzenie Gości, pokoje EKO czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak odbiorniki tv, mnitory itp. Prawdziwy wypoczynek tylko w Pokoju EKO.

 

 

 

 

 


logo
BOUTIQUE

B&B dla dorosłych

Ten butikowy obiekt w Szczecinie największą wagę przywiązuje do zachowania sfery prywatnej. Swobodne atmosfera, bez kontrolującej recepcji. Cisza i spokój bez dzieci. 

W świecie nieograniczonych możliwości, niech każdy ma wybór. 

Samodzielne zameldowanie - Poczuj się jak agent 007.  

Na czym polega samodzielne zameldowanie?

W dniu przyjazdu, w godzinach porannych zostanie wysłana zwięzła instrukcja SMSem, na podany w rezerwacji numer telefonu komórkowego. Wygenerowany cztero cyfrowy kod, umożliwi wejście do budynku oraz do pokoju w czasie trwania pobytu.

 

 

 


  • darmowa kawa, herbata i woda 24h
  • darmowe wifi
  • self check-in
  • suszarka do włosów
  • hotel dla dorosłych (14+)
  • pobyt indywidualny
  • śniadanie 7:30-10:30

Zapisz się, a będziesz otrzymywał wszystkie najnowsze i promocyjne oferty 


Zapraszamy